Poštová zásielka (dopis) cez internet. Online Pošta

Nebaví Vás chodit na poštu? Chcete ušetriť na poštovnom a mat možnosť odesielať poštu (dopisy) odkialkolvek pohodlne z počítača? Mozete odosielať dopisy po Slovensku po Európe ale aj po celom svete a to aj doporučene. Na obálke budete uvedeni vy ako odesielatel zásielky. Už žiadne chodenie na poštu a kupovanie známok.

Vyskusajte nasu sluzbu poslat dopis Emailom a preverte nás. Posielanie korespondecie nikdy nebolo jednoduchsie. Poslete Email a list je na pošte.

Rovnako jednoducho poslete list cez nasu web aplikaciu Dopis cez Web. Proste nahráte vaše Dokumenty, napisete adresáta a vasa zasielka je na Pošte.

Vaše listy pošlete obycajne alebo doporucene. Máte absolútny prehlad o Vašej korešpondencii kdekolvek sa nachádzate.

Ak ste v zahranici, alebo na cestach mozeme Vam spracovat aj prichadzajucu postu. Vasa posta bude digitalizovana a poslana na Vas Email.

Nevyhnutnou súcastou podnikania je posielanie faktúr. Ak ste jedným z tých, ktorí posielajú papierové faktúry, tak urcite oceníte výhody hybridnej pošty.

Oslobodte sa od tlacenia faktúr a kupovania obálok. Nestrácajte cas a peniaze chodením na poštu. Vašu faktúru vytlačíme, zabalíme a odošleme za vás Slovenskou poštou.

Mimochodom je to najjednoduchšia cesta , ako poslať email (list) do väzenia. Jednoducho nám pošlete email a my ho vytlačíme , zabalíme a doručíme do väzenia. Jednoduchšie to už nejde

Komentáre

 • Skvelá a rýchla služba. Odkedy používame slžbu Online Pošta, ušetríme 30% nákladov na posielanie ponúk. Máme prehlad o všetkých aktivitách našich zamestnancov.

 • Sme zacínajúca spolocnost v iOffice segmente. Používame službu Online Pošta asi tri mesiace. Je to rýchle, ciže šetríme cas a peniaze. Možme každému odporucit kto potrebuje zasielat vacsie množstvo dokumentov a nechce cakat na poste.

 • Karol Festner napísal:

  Vela cestujem a preto využívam službu Online Pošta na kompletnú správu mojej korešpondencie. Vdaka Online Pošte prijímam a odosielam Listy všade na svete online.

Pridajte príspevok

 

Postová známkaPersonalizovaná Poštová známka

Vaša osobná Poštová známka. Tu si vytvoríte poštové známky z vlastným dizajnom. Ofrankujete pohladnice, listy a prekvapíte svojich známych a priatelov.

Dozvediet sa viac »


Aká myšlienka stojí za nami.

Sme mladá dynamicky rozvíjajúca sa firma, Ktorá vznikla spojením šikovných mladých ľudí, ktorí nazbierali skúsenosti z praxe a po rokoch si založili vlastnú firmu.

Zakladáme si na kvalitnej práci a korektnom vztahu k zákazníkovi. Poznáme miestne osobitosti trhu, a preto dobre rozumieme potrebám našich zákazníkov.

Našim cielom je sprístupniť bezné poštové služby (Slovenska posta) každému občanovi online ako je Listová zásielka, Online Fax, Tlac dokumentov

Zameriavame sa na male spolocnosti a obce s objemom do 100 zásielok mesacne.

Rovnako ponúkame nase postové sluzby bezným obcanom. Vsetko u nás vybavite Emailom bez toho aby ste chodili na Slovensku postu. Posielanie listov, faxov, pohladnic, tlac dokumentov.

Nesnazime sa konkurovat nadnarodnym Post Centram alebo Slovenskej poste. Pouzivame len digitalnu tlac a jednoduche baliace linky.

Budeme radi , ak nasu Postu vyskusate. Nemusite cakat v rade pri okienku na poste a vsetko si vybavite online u nás. Online Posta

My niesme Slovenska Posta a.s

Keywords - Slovenska posta, Online Zasielka, Posta, list, dopis, zásielka, fax, online fax, rýchla posta, nova posta, postová zásielka, tlac, Online tlac, rychla tlac, posta slovenska, tlac bez tlaciarne, cestne prehlasenie, darovacia zmluva, dodatok, dohoda, dohoda o vykonani prace, faktura, kupna zmluva, mandatna zmluva, motivacny list, najomna zmluva, navrh na vklad, odvolanie, plna moc, pracovna zmluva, preberaci protokol, prikazna zmluva, protokol, rozvod, splnomocnenie, spolupraca, sprostredkovatelska zmluva, upomienka, vypoved, zaloba, ziadost, zivotopis, zmluva o dielo, zmluva o pozicke, zmluva o prenajme, zmluva o sprostredkovani

Nase aktuality

 • Posta

  Zásielku uz aj z Gmailu.

  Vasu postovú zásielku si uz odoslete aj cez Gmail. Integrovali sme Gmail pre lahsie posielanie Listov a Faxov na postu. Vasa Online Posta

 • Posta

  Postovu zásielku uz aj z Facebooku

  Vas list alebo fax poslete uz aj z Facebooku. Nasa posta integrovala Facebook spravy na prijimane zasielok. Vasa online Posta

Reklama